Blizna 3. miesiące po cesarskim cięciu

Witam. Jestem 3 miesiące po cesarskim cięciu.Szew w środkowej części rany rozpuścił się jako ostatni i trwało to dosyć długo w porównaniu do reszty. W tym miejscu któryś raz z rzędu blizna paprze się.Jest to obszar 1,5cm na którym tworzy się strupek, odpada, krwawi, troszkę ropieje i tak w kółko.Codziennie psikam Octaniseptem ale sytuacja w kółko się powtarza.Używałam też plastrów na blizny Sutricon jednak przez wspomniany problem zaniechałam ich używania. Co powinnam z tym fantem zrobić?

Trzeba pokazać się w gabinecie chirurgicznym. Często w ten sposób objawiają się wychodzące szwy z głębszych tkanek - trzeba zrewidować, wypłukać, może sączkować oraz zastosować odpowiednie opatrunki