Blizna po ranie na nodze

DZIEŃ DOBRY PO OBDARCIU NOGI ZOSTAŁ MI RÓZOWO- BIAŁY ŚLAD NA 7 CM I CHCIAŁAM SIĘ ZAPYTAĆ CZY TO BLIZNA CZY NOWA SKÓRA? CZY JAK TO OPALE TO BEDZIĘ WYGLĄDAĆ NORMALNIE JAKBY NA NODZE NIE BYŁO TEGO ŚLADU? ANNA LAT 22

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej jest to świeża blizna. W celu oceny możliwości usunięcia bądź zniwelowania zmiany proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.