Blizna powrzodowa na opuszku dwunastnicy

boli mnie od jakiegos czasu zoladek kiedys mialam gastroskopie i wyszlo ze mam blizne powrzodowa na opuszku dwunastnicy teraz bylo robione usg i jest dobre biore polprazol 20 ale czasem mam takie pieczenie w brzuchu apetyt mam i nie trace na wadze

Radziłbym w takim wypadku wykonać kontrolną gastroskopię i dopiero po wyniku tej gastroskopii uzależnić dalszy sposób postępowania.