Blizny na piszczelach

Mam problem z bliznami na piszczelach. Blizny mają ok 1 cm i są głębokie na ok 2mm. Powstały przez zadrpanie około 3 tygodni temu. W jaki sposób mogę je usunąć? Są one ciemno fioletowe.

Magdalena Mroczek

W każdej aptece można kupic maść na blizny opartą na naturalnych składnikach, dostępną bez recepty.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan i rodzaj blizny i będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.