Błona śluzowa kształtnej opuszki i początkowego odcinka pętli zstępującej bez zmian

Witam! Jak zinterpretować ten wynik gastroskopii: W inwersji wpust nie opina szczelnie aparatu - GEFV-II st.Błona śluzowa żołądka miernie rumieniowo zmieniona w okolicy antralnej. Fałdy odpowiedniej grubości. Błona śluzowa kształtnej opuszki i początkowego odcinka pętli zstępującej bez zmian. Pobrano wycinek z antrum na test ureazowy - dodatni (+++).

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zakażenie Helicobacter pylori proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg lub na niego kierującego lub do lekarza rodzinnego w celu zastosowania odpowiedniego postępowania terapeutycznego