Błona śluzowa przekrwiona i rozpulchniona

opis gastroskopiprzelyk prawidlowy.Wpust zrelaksowany w inwersji slabo obejmuje aparat.Jeziorko sluzowe obfite,żółciowe.Ściany żołądka podatne na rozdmuchanie. Blona śluzowa przekrwiona i rozpuchlona w częsci przedodzwiernikowej.Odzwiernik ksztaltny slabo kurczliwy.Opuszka dwunastnicy i jej czesc zstepujaca prawidlowe.Test uerazowy ujemny.Bardzo prosze o przetlumaczenie gastroskopi.DZIEKUJE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na istotne nieprawidłowości. Sugeruję jednak ocenę wyniku w oparciu o dane kliniczne.