Błyski w oczach, migreny i bóle oczodołu

Witam, jakis rok temu mialam TIA, zaczelo sie od blyskow w oczach a potem migren.Bol dotyczy PR oczodolu, czasem potylicy i luku brwiowego, do tego poranne i wieczorne nudnosci, oslabienie konczyn i zawroty glowy.w MR mozgu wyszly kilku mm rozsiane obszary niedokrwienne na obu polkolach. Mam takze uszkodzone oba bledniki. Mialam ostatnio tomograf szyi. Wynik-mozliwosc niewielkiej wypukliny dokanalowej na wys C6-C7, weryfikacja MR. Czy moze to byc zespol kregowo-podstawny?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań
Możliwe migreny z aura wzrokową ,...
Opisane w MRI :" kilku mm rozsiane obszary niedokrwienne w obu półkulach" ; opisywane u osób z migreną
Niewielkie zmiany opisane w TK kręgosłupa szyjnego ;
? czy konieczne jeszcze MRI kręgosłupa?
Pozdrawiam