Ból barku po urazie i nieskuteczne maści

WITAM doszlo doi urazu barku nie wiem co jest grane to chyba naderwanie. Stalem na ramce pilka mocno kopnieta obronilem prawa reka i poczulem intensywny bol cos takiego jakby mi bark wypadl i za 4s powrocil na swoje miejsce. Mimo iz minely 3 miesiace caly czas czuje bol i nie moge no robic pompek lub plywac grac w ping ponga bo jest jeszxze gorzej. Co mam zrobic zeby wyleczyc ten bark i pozbyc sie bolu? Probowalem rozne masci - bezskutecznie

Prawdopodobnie doszło do chwilowego podwichniecia Stawu z uszkodzeniem obrąbka stawowego. Potwierdzić to można w artrografii TK, w leczeniu rehabilitacja szczególnie PNF ostatecznie zabieg jeśli sie potwierdzi