Ból barku przy skoliozie

Witam serdecznie, od kilku dni boli mnie lewy bark. Ból jest codzień większy wobec czego utrudnia nawet spanie. Mam coraz większy problem w wykonywaniu ruchów lewą ręką. Kość barkowa boli przy dotyku, uczucie jakbym się gdzieś porządnie uderzyła. Wiem, że mam skoliozę, prawą część klatki piersiowej mam lekko uwypukloną. Nie wiem jak mam sobie radzić z tym bólem ręki i czy to na pewno jest od tej skoliozy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziałbym udać się do lekarza, koneiczne jest badanie w tym neurologiczne i dalsza diagnostyka, z objawów wynika, że dodatkowo mogło dojść do ucisku na nerwy przebiegające w kończynie.
Pozdrawiam