Ból bioder i wyniki badań kości

Mam od wielu wielu lat jednolite kosci w calym szkielecie lecz są dwubarwne jaśniejsze i ciemniejsze nie wiem skąd te plany. Badania desynometryczne wykazaly ze kosci są mocne pomimo iż na rtg widać jakby ktoś je podziurkowal tysiącami igiel i momentami ich powierzchnia wygląda jak kratery księżyca. Lekarze reumatolodzy w Warszawie nie wiedza co to jest. Proszę mi pomoc naprowadzić gdzie szukać pomocy, objawy są podobne do zzsk, bola mnie biodra,nie mogę sie dobrze schylić.Bylem na spartańskiej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest konsultacja ortopedyczna. Lekarz na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych postara się ustalić przyczynę dolegliwości. Warto udać się do poradni ortopedycznej przy jednym z ośrodków klinicznych.