Opuchlizna kostki i ból kości

Witam Pana. Spuchla mi noga w kostce poczatkowo mnie ta opuchlizna bolala przy dotyku a pozniej nie ale opuchlizna jest. Jest dos twarda ale zaczelam odczuwac bol szpiku ( kosci) w jednym miejscu. Przeswietlenie nic nie wykazalo zeby byl uraz.Wczesniej stwierdzono plyn w kolanach nie bola mnie kolana Dziekuje . Pozdrawiam Mariola

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.