Bóle pleców na linii dołeczków przy pośladkach i lędźwiach

Witam serdecznie potrzebuje pilnej odpowiedzi.mojego meza ma 34 lata od jakiegos czasu bola plecy na lini doleczkow przy posladkach i ledzwiach w strone kosci ogonowej bol czasami promieniuje przeznlewebudo do kolana. Badanie rtg kregoslupa ledzwiowego nie wykazalo nic, kregoslup nie ma wad. Co to moze byc? Czy to jakos bol organow wewnetrzych? Jakie badania wykonac zeby to sprawdzic?

Lokalizacja dolegliwości może wskazywać na stawy krzyżowo-biodrowe, ale ból zwykle nie promieniuje poniżej kolan. Problem może również dotyczyć stawów międzywyrostkowych. Wskazane byłoby badanie przez ortopedę lub neurologa zajmujących się bólami kręgosłupa.
Pozdrawiam serdecznie!