Silny ból w kręgosłupie po urazie w pracy

Witam, pisze w zwiazku kregoslupem 4 tyg temu mialam wypadek w pracy ( fizyczna) cos podnioslam i poczulam silny bol w plecach,lekarz zapisal mi leki przeciwzapalne i przeciwbolowe. jego zdaniem to lumbago, minal mies a ja wciaz odczuwam silny bol w kregoslupie (odcinek ledzwiowy)mam bol kosci biodrowej lewej - po dluzszym chodzeniu czy siedzeniu,od czasu do czasu: nerwobol,uczucie zimna w nodze,jakby dretwienie nogi z boku nad kolanem,raz ostry bol odchodzacy od kosci ogonowej. prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczna konsultacja lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.