Ból stawów, opuchlizna stóp i ból kości u 41-letniej kobiety

witam!moje aso obecnie wynosi 600 najwiecej bylo 1000.Spadlo do 570 i po czym znowu zaczelo rosnac!bralam kiedys mocny antybiotyk i na niewiele sie to jak widac zdalo?stawy okropnie bola kregoslup okolica ledzwiowa a nawet biodra.Lubie prace na dzialce ale po tem nie umiem wstac i sie wyprostowac.kolo kostek piet kolan zaobserwowalam opuchlizne jakby zbieral sie jakis plyn?mam problem ze zgieciem stopy prawej bola w nocy kosci srodstopia i od kolan w dol.Prosze pomozcie gdzie mam sie udac?

Duże ASO może swiadczyć o paciorkowcowym ( bakteryjnym) zapalenieu stawu
Może także nasuwac podejrzenie reumatoidalnyh zapaleń stawów. A wynik ASO jest tylko maskujacym wynikiem prawdziwy problem
Sugeruje konsultacje reumatologiczna w celu poszerzenia diagnostyki i wyeliminowania Pani problemu. Życze dużo zdrowia. Pwodzenia