Ból stawów i ud oraz problemy z poruszaniem

OD PONAD DWOCH TYGODNI MAM TRUDNOSCI Z SWOBODNYM PORUSZANIEM BOLA MNIE UDA I STAWY KOLANOWE ORAZ KREGOSLUP W CZESCI LEDZWIOWEJ SPRAWIA MI TO TAKI DYSKOMFORT I BOL ZE NIEMOGE CHODZIC NADMIENIE ZE LECZYLEM SIE NA ZAPALENIE ZYL W LEWEJ NODZE A 1O LAT TEMU MIALEM W LEWYM KOLANIE WYKONANA ARTROSKOPIE NIEWIEM MOZE TO MA ZWIAZEK Z TYM PONADTO MAM PODWYZSZONNY POZIOM ASO W KRWI MAM W CHWILI OBECNEJ 30 LAT PROSZE O RADE

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z chorobą zwyrodnieniową stawów lub obecnością choroby o charakterze reumatologicznym. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje diagnostyką.