Czerwienienie i bóle stawów

Witam,moje stawy kolanowe, srodramienia i kregoslup, czerwienia sie i bola przy dotyku.W lewym przedramieniu jak zlape skore to boli jakby mnie ktos bardzo uszczypnal. ,Strzelaja mi wszystkie osci lacznie z zuchwa, morfologia. ob, zelazo, magnes,potas kwat moczowy w normie sprawdzane co ilka miesiecy, objawy od ok `,5 roku.Biodra strzelaja i bola przy obciazeniu.Czy to rak kosci lub bialaczka?Bardzo sie boje.Prosze o odp

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i nie jestem w stanie na ich podstawie postawić rozpoznania. Sugeruję kontakt z reumatologiem.