Jak leczyć bóle mięśni u 65-latki?

Witam moja mame (65 lat) od trzech miesiecy bola wszystkie kosci miesnie obecnie bol ramion i rak nie daje jej spac a po nocy jest tak obolala i zesztywniala ze nie moze wstac z lozka ob i crp ma oj 60 i ciagle rosnie badania reumatoidalne i na rzs nic nie wykazaly co dalej robic

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do Lekarza rodzinnego i wykonać dalsza diagnostyke internistyczna