Ból mostka u 65-latki

Witam, mam 65 lat, Od kilku miesiecy odczuwam bol mostka (kosci mostka) Myslalam, ze to zwiazane jest z za ciasnym biustonoszem, i rozluznilam go po czym bol sie nasilil glownie po poludniu. Przeczytalam ze biustonosz powinien byc ciasny, wiec go sciesnilam i bol ustapil, ale ostatnio znow powrocil i mam odczucie, ze kosc mostka jest jakby obrzmiala , bardziej wypukla. Mam tendencje do garbienia i duzo siedze szydelkujac i przy kompterze. Bede w Polsce tylko 2 tyg. Do kogo sie udac? :)

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najlepiej byłoby zglosić się do lekarza ogólnego lub internisty aby dokładnie zbadał i zebrał wywiad. Być może jest inna przyczyną Pani dolegliwości np. sercowa.

Pozdrawiam.