Czy bóle stawów mogą być skutkiem picia alkoholu?

witam i pozdrawiam mam wazne dla mnie pytnie bo ja pije batdzo duzo piwa codwiennie od dwoch lat i zaczely bolec stawy sczegolnie kolan poczatkowo jakos chodzilem teraz juz tak bola ze siedze w domu i nawet nie moge chodzic i mam pytanie czy to cos ze stawami czy to moze byc zakrzepica zyl tzn czy stawy bola przy zakrzepicy zyl ze nie mozna chodzic pare metrow z bolu ;pozdawiam ANDRZEJ 44 LATA

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.