Ból w zgięciu łokciowym u 60-latka

Problem jest od 8 tygodni.Zaczelo sie od bolu bez powodu,w zgieciu lokciowym lewej reki(od wewnetrznej strony)Stopniowo bol rozrastal sie w dol-wlacznie z dlonia i do gory wlacznie ze stawem barkowym.Moze to miesnie a moze nerwy lub zyly?Najwiecej bola miesnie miedzy dlonia i lokciem,pod skora,gdy chce cos przyciagnac.CALA REKA JEST OBOLALA!!!Mam 60 lat,aktywny tryb zycia -cwicze dla zdrowia ok.4x na tydzien w domu-nie silowo ,nie pije,nie pale.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Kończyna powinna zostać zbadana przez ortopedę, tylko na podstawie badania klinicznego będzie można postawić rozpoznanie i zlecić ew. badania dodatkowe (USG, RTG). Podejrzewać można chorobę zwyrodnieniową, ale także miejscowy stan zapalny, lub chorobę tkanki łącznej.