Ból między łopatkami oraz ból biodra i kolana

mam 40 lat od okolo2 miesiecy zaczelam odczuwac bol miedzy lopatkami w nocy nie moge spac zaczelam odczuwac bol prawego biodra oraz kolana nie wiem jaka gimnastyke mam juz stosowac aby bol byl mniejszy co moze byc przyczyna mej dolegliwosci?pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Na podstawie powyższego opisu nie można w sposób jednoznaczny określić co Pani dolega - konieczne jest bezpośrednie badanie. Proszę zgłosić się do Pani lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu oraz zbadaniu pokieruje dalszą diagnostyką i ewentualnie skieruje Panią do odpowiedniej poradni specjalistycznej (ortopedyczna lub reumatologiczna).
Pozdrawiam.