Ból stopy w okolicy 2 i 3 palca

Witam! Bardzo boli mnie prawa stopa w okolicy 2 i 3 palca i ciągnie się trochę w środek . Nie doznałam żadnego urazu, ból pojawia się podczas zwykłego chodzenia. Miejsce zaraz puchnie i jest całe sine. Smaruje bolące miejsce Altacetem dzięki temu opuchlizna trochę schodzi. Trwa to już ok 2-3 tygodni. Proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Na podstawie powyższego opisu nie można w sposób jednoznaczny określić co Pani dolega - konieczne jest bezpośrednie badanie i ewentualne badania dodatkowe (RTG). Proszę zgłosić się do Pani lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu oraz zbadaniu pokieruje dalszą diagnostyką w razie potrzeby skieruje Panią do odpowiedniej poradni specjalistycznej (ortopedyczna, reumatologiczna)
Pozdrawiam.