Ból stopy po wewnętrznej stronie

Od tygodnia boli mnie prawa stopa po wewnętrznej stronie. Tuż pod kostką. Ból doskwiera mi podczas chodzenie boso lub w butach, czasami również gdy stopą nie ruszam. Najgorzej jest gdy schodzę po schodach. Nie robiłam żadnych ćwiczeń. Po prostu gdy zaczęłam chodzić, ból się pojawił i nadal jest. Stopa wygląda w miarę dobrze, jedyne co, to właśnie to miejsce pod kostką jest trochę bardziej powiększone od drugiej stopy, ale sińców nie ma. Co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być ostroga pięty. Konieczna jest wizyta u ortopedy.

Pozdrawiam.