Spuchnięcie stopy w okolicy małego palca

Dzień dobry. Jestem 50letnim mężczyzną. Wczoraj rano spuchła mi stopa w okolicy małego palca. Bez zadnej przyczyny, ani nigdzie się nie uderzyłem, ani nie złamana. Gdy Kładłem się do łóżka wieczorem wszystko było w porządku. Nad ranem czułem silny ból w tym miejscu. Ból stawał się coraz silniejszy i opuchlizna coraz większa. Stosuje leki przeciw bólowe i przeciwzapalne, okłady z Altacetu, ale nic nie pomaga. Jestm za granicą prosze o szybką pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Pani, w takie sytuacji gdy opuchlizna nie ustępuje proszę się zgłosić na izbę przyjęć bądź oddział ratunkowy. Stan taki może być związany z chorobami naczyniowymi, alergicznymi, kostnymi i wieloma innymi. W celu postawienia diagnozy muszą być wykonane odpowiednie badania dodatkowe oraz wykonane badanie kliniczne. Pozdrawiam