Ból stopy po stłuczeniu

Dzień dobry :) Mam 29 lat, pół roku temu na basenie uderzyłem palcami stopy o zjeżdżalnie. Stopa bardzo bolała a w szpitalu po zdjęciu rtg stwierdzono stłuczenie palca trzeciego i zalecono zimne okłady, oszczędzanie nogi i altacet. Stosowałem się do zaleceń, minęło pół roku a stopa czasami mocno boli, szczególnie rano i przestaje boleć jak porządnie rozchodzę. Co robić? Czy ból kiedyś całkiem minie? Mogę ruszać całą stopą. Dziękuję za pomoc.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny nawracającego bólu wskazana jest konsultacja u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.