Ból biodra i kolana u 25-latki

Witam.Mam 25lat byłam wczoraj u ortopedy,4 dni bardzo boli mnie prawe biodro i kolano;czułam jakby napięcie w biodrze coś rwało przy każdej zmianie pozycji i podczas siedzenia.W nocy także mnie bolało i sztywniało mi kolano.Od jakiegoś miesiąca podczas zginania coś trzeszczy i przeskakuje gdy chodzę.4lata temu miałam już problemy z kolanem.2lata temu poważny ból biodra. Teraz zrobiono mi przeswietlenie(krótsza noga, coś z miednica)dostałam wkładki i tabl. przeciwból. nie ma innych metod?Pomocy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez badania klinicznego i dokładnej historii choroby nie można ustalić dokładnego rozpoznania i postępowania terapeutycznego. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, a jeśli leczenie jest nieskuteczne, proszę skonsultować z prowadzącym lekarzem inne możliwości terapeutyczne. Pozdrawiam.