Ból biodra i nogi do kolana po upadku

Witam,2dni temu spadłem z ok.30cm cos szczyknelo mi w biodrze,troszke zablało i bylo ok.lecz wczoraj juz niemogłem noga ruszac od biodra po kolano,robiono przeswietlenia i niewkryto złamania,chociaz maja podejrzenia zlamania szyjki w biodrze czy jest to mozliwe? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Zawsze istnieje taka możliwość. Upadek z małej wysokości może powodować złamania np z powodu występowania jakiejś patologii danej kości. Proponuje zgłosić się do ortopedy.