Ból blizny po pęknięciu krocza po trudnym porodzie 30. lat temu

bardzo boli mnie blizna po peknieciu krocza po bardzo trudnym porodzie. poród był 30 lat temu a ja nadal mam okropne problemy z siedzeniem czy długim staniem czy jest na to jakas rada?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz po zbadaniu zaproponuje możliwe formy leczenia lub skieruje do innego specjalisty.

Wielce Szanowna Pani ! Temat trudny - może jest to wynik "starych nici chirurgicznych" - kiedyś używano nici lnianych. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa