Ból brzucha, biegunka, mdłości i brak apetytu przy podejrzeniu salmonelli

Witam,z Siostra jadłysmy to samo. Bylysmy w hotelu. Siostra trafiła do szpitala z podejrzeniem salmonelli. Ja z lżejszymi dolegliwościami zostałam w domu. 1go dnia wymiotowałam i 2 dni miałam lekką biegunkę oraz temperaturę 37,3. Problem w tym, ze mija 6 dzien ,a ja nie moge nic zjeść zaraz boli mnie brzuch. Mam tez mdłości prawie cały dzien, apetyt tez nie dopisuje. Jestem na diecie kleiki itp. Co to moze byc? Trzy osoby z Rodziny tez sie zaraziły. Wyników Siostry jeszcze nie ma.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę niezwłocznie udać się do lekarza, gdzie zostaną wykonane niezbędne badania mające na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości.