Ból brzucha, biegunki i biały śluz w kale

Witam Mam pytanie dokuczją mi bóle brzucha - jelit oraz biegunki. Ostatnio zauwazylam, że mój kał pokryty jest duża ilością białego śluzu( takie strzępki białe). Co to może oznaczać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na infekcję pasożytniczą. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie badania kału w kierunku pasożytów.