Ranne bóle brzucha i kał pokryty śluzem

witam chciałam się dowiedzieć co może mi dolegac męczą mnie bóle brzucha zazwyczaj tylko rano a mój jak pokryty jest taka biała mazia jakby sluzem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem infekcji pasożytniczej, chorób wątroby, trzustki, jelit, itd. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe.