Ból brzucha i problemy z wypróżnianiem po stosunku przerywanym

Witam.Ostatni okres mialam 10listopada, zwykle okres pojawial sie co 30 dni i trwal do 6 dni. Uprawialam seks przerywany z chlopakiem 7 grudnia i wytrysk byl na zewnatrz. Chlopak zawsze byl ostrozny i uwazal. Do dzis nie mam okresu, na dodatek nie mam sluzu, wkladka zawsze sucha. Od niedawna bardzo czesto boli mnie brzuch. Mam tez problem z wyproznianiem.Czy to ciaza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek odbył się w 27 dniu cyklu więc ciąża jest mało prawdopodobna. Być może pojawiła się infekcja dróg rodnych. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.