Stosunek w dni płodne i powtórny stosunek po przerwie a ryzyko ciąży

Witam serdecznie, Nurtuje mnie pewna sytuacja. Otoz uprawialam seks z chlopakiem w dni plodne. Byl to stosunek przerywany. Nie jestem jednak pewna czy troche spermy nie dostalo sie do srodka. Kilka godzin pozniej rowniez uprawialismy stosunek przerywany, bez wytrysku lecz partner pomiedzy tymi dwoma stosunkami nie myl czlonka. Czy jest szansa na zajscie w ciaze? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży.