Ciąża po pierwszym stosunku seksualnym

"witam. mam pytanie... uprawialam stosunek przerwany z chlopakiem na dzien przed rozpoczeciem dni plodnych. dodam jeszcze ze moj chlopak wyciagnal penisa na ok. 1 minute przed wytryskiem. czy moge byc przez to w ciazy?" to bylo moje pytanie. a moglabym sie jeszcze dowiedziec, czy skoro to byl moj pierwszy raz, to czy ryzyko jest duze czy male?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.