Ryzyko ciąży po pettingu w 14 dniu cyklu

Witam. Miesiac temu uprawialam z chlopakiem peeting. Byl to 14 dzien cyklu (cykl mial 35 dni), prawdopodobnie dni nieplodne. Chlopak pocieral penisem bezposrednio moja pochwe, jednak bez stosunku. Wytrysk nastapil parenascie min pozniej. Jestem dziewica. Czy preejkulat mogl mnie zaplodnic? Dostalam miesiaczke, jednak trwala krocej niz zwykle i troszke mniej obfita. Dodam ze przed okresem bylam przeziebiona. Jakie sa szanse na ciaze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.