Petting i wytrysk na podbrzusze oraz zastosowanie Escapelle

W niedz uprawialam z chlopakiem peeting (12 dz cyklu, 6 dz po miesiacz). On ocieral czlonkiem o lechtaczke i reszte okolic intymnych, po czym byl wytrysk na podbrzusza, dosc nisko. Sperma splynela w dol, tak jakby na boki zew warg sromowych. Chlopak szybko powycieral sie recznikiem ze spermy po czym zrobilam to ja, obawiam sie ze moglam ominac jakies miejsce.sa szanse na ciaze jesli jakims cudem troszke spermy dostalo sie do tej "wilgotnej"czesci okolic intymnych? 46h po zazylam tabl escapelle

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest znikomo małe. Dodatkowo prawdopodobieństwo to zmniejsza fakt zażycia tzw "tabletki po" w czasie 72h po stosunku. W razie wątpliwości ( gdy miesiączka spóźni się o kilka dni, a może np w wyniku działania hormonalnego tabletki się opóźnić, może Pani wykonać test ciążowy). Pozdrawiam