Krew po pierwszym stosunku a ryzyko ciąży

Czy jestem w ciąży jeśli uprawiałam seks przerywany a nie bylo wytrysku w pochwie tylko na zewnatrz a dwa dni przes stosunkiem mialam koniec okresu dodam ze po stosunku dzien po dokladnie pojawila mi sie krew dosc obfita pojawiala sie u mnie przez dwa dni oczywiscie dodam ze byłam dziewica i byl to moj pierwszy raz prosze o odpowiedz
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Stosunek na dwa dni przed okresem przypadał najpewniej w dni niepłodne. Stąd ryzyko ciąży jest minimalne. Dodam jednak iż stosunek przerywany jest bardzo nieodpowiednią metodą antykoncepcyjną.