Stosunek z wytryskiem na zewnątrz a możliwość ciąży

witam ! uprawiałem seks z moja partnerką pare dni po jej okresie i przedwczoraj robilismy to bez zabezpieczen jednak szczytowałem na zewnatrz miala dni niepłodne , jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze ? mamy sie czy martwic ? warto robic test ? 07.07 miala dostacokres lecz jeszcze nie ma reguralnych

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.