Stosunek przerywany, bez zabezpieczenia a możliwość ciąży

Witam! W 12 dniu cyklu współżyłam z chłopakiem ( cykl mam 29-30 dniowy), stosowaliśmy stosunek przerywany, bez zabezpieczenia. dzisiaj (16 dzień cyku) zauważyłam różowe upławy i ból w podbrzuszu, wcześniej miałam białe o nieprzyjemnym zapachu. Czy jest możliwość ze zaszłam w ciążę czy to może być jakaś infekcja?

Tak jak wielokrotnie pisano na tym forum mozliwość zajscia w ciążę jest zawsze kiedy uprawia się seks. Szczególnie seks bez skutecznej antykoncepcji. Taką na pewno nie jest stosunek przerywany. W przypadku watpliwości co do ciąży, w przypadku braku miesiączki polecam test ciążowy