Stosunek bez zabezpieczania się a ryzyko zajścia w ciążę

uprawiałam seks bez zabezpieczenia chłopak doszedł (nie we mnie) ubrał się i po kilku godzinach znowu uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia jaka jest możliwość zajścia w ciążę mianowicie czy plemniki mogły przeżyć te kilka godzin na prąciu

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży.