Włożenie penisa bez prezerwatywy do pochwy a ryzyko ciąży?

witam Uprawiałam seks z chłopakiem w 11 dniu cyklu (najprawdopodobniej płodnym).Byl to seks z prezerwatywą.Ale chwile pozniej po wytarciu penisa włożył mi kilka razy go do pochwy.Jest możliwość zajścia w ciąze ? :)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zarówno stosunek w prezerwatywie jak i stosunek przerywany nie są pewnymi metodami antykoncepcji. W opisanym przypadku istnieje możliwość ciąży jednak prawdopodobieństwo jest stosunkowo małe.