Ryzyko ciąży przy stosunku z prezerwatywą i seksie oralnym

Uprawialiśmy seks oralny, wytrysk był w ustach. Potem wytarłem się ręcznikiem, oddałem mocz. Za niecałą godzinę włożyłem prezerwatywę i włożyłem penisa w pochwę kobiety. Trwało to jakiś czas, wytrysku nie było w ogóle. Ona miała dni płodne i trochę zaczęła panikować. Myślę, że nie ma się czego bać ale czekam na opinię specjalisty. Dodam że gumka nie pękła i raczej była założona prawidłowo, no i nie miałem wytrysku.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć ciąży, ponieważ stosunek przerywany i stosunek w prezerwatywie nie są pewnymi metodami antykoncepcji, niemniej jednak prawdopodobieństwo zapłodnienia jest bardzo małe.