Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w prezerwatywie i podczas dni płodnych

witam, jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży jeśli kochałam się z chłopakiem podczas dni płodnych, w prezerwatywie, ale do wytrysku nie doszło, gumka nie była przedziurawiona, po stosunku zobaczyliśmy że na prezerwatywie znajduje się biała substancja, czy to mógłbyć preejakulat? Mogłam zajść w ciążę?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek w prezerwatywie oraz stosunek przerywany nie są pewnymi metodami antykoncepcji. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży ale prawdopodobieństwo zapłodnienia jest stosunkowo małe.