Możliwość ciąży po stosunku przerywanym bez zabezpieczenia

Witam, U mnie sprawa wygląda nastepująco:Między 31.10 a 10.11.2013 Kochałam sie z mężem bez zabezpieczenia(stosunek przerywany).Miesiączkę dostałam normalnie 11.11.2013.Miesiączkuję regularnie co 28-29 dni ale tym razem okres spóźnia mi się już 3 dni.Dodam tylko,że od tamtego czasu nie kochałam się z mężem,ponieważ wyjechał on na delegacje.Robiłam wczoraj test-wynik negatywny.Czy jest taka mozliwość abym była w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Proszę zatem cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby się nie pojawiło, proszę wykonać drugi test ciążowy.