Stosunek bez zabezpieczenia, bóle głowy, brzucha

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 10 stycznia. 25 i 26 stycznia uprawiałam seks bez zabezpieczenia/ Po jednym z stosunków, który również był bez zabezpieczenia (tj. 2 luty) miałam 1 małą plamkę krwi na bieliźnie, a śluz był lekko zabarwiony. (taki śluz różowy miałam przez 2 dni) W dniu spodziewanej miesiączki (która nie wystąpiła) towarzyszył mi ból brzucha (przez ok 6 dni) i ból głowy, który nie ustępuje. Dzisiaj zrobiłam test płytkowy na czczo i był negatywny.Możliwe zatem, że jestem w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Sugeruję zatem powtórzenie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.