Ból podbrzusza i krzyża a stosunek dwa dni przed miesiączką z pełnym wytryskiem

Witam Mam pytanie trzy dni temu powinnam dostać miesiączkę,zawsze dostaję co do dnia.Boli mnie podbrzusze i krzyż. Śluz jest przezroczysto-biały. Wspomnę że stosunek odbyłam w dwa dni przed miesiączką z pełnym wytryskiem we mnie. Czy mogę byc w ciąży? bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje, nawet jeśli były to dni statystycznie niepłodne. Póki co proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli się nie pojawi, sugeruję wykonanie testu ciążowego.