Brak okresu, ból brzucha i piersi

spoźnia mi się okres 3dni, strasznie boli mnie brzuch krzyże i trochę piersi. współżyłam z mężem 3 razy - 14 września , 19 listopada i 21 grudnia. były to dni teoretycznie niepłodne, zawsze stosujemy prezerwatywy+ stosunek przerywany. czy możliwe, że jestem w ciąży? dodam, że poprzednia miesiączka też mi się spóźniła. jestem 7 miesięcy po cesarskim cięciu. usmiech.gif

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie. Bardziej prawdopodobną przyczyną opóźnienia miesiączki wydają się być nieregularne cykle. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na miesiączkę. Gdyby nie wystąpiła w ciągu kilku najbliższych dni proszę wykonać test ciążowy i udać się do specjalisty ginekologa.