Zażycie Escapelle i brak miesiączki

Przepraszam nie wiem jak otrzymac informacie zazy�am eskulape 36 godz.po stosunku bo to by�o z soboty na niedziele .Lekarz poinformowa�mnie ze niby dni p�odne sie skonczy�y ale 19 wrzesnia powinnam dostac okresu i nadal go nie mam czy moge byc w ci��y Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!Teoretycznie ryzyko ciąży istnieje. Opóźnienie miesiączki może być jednak także wynikiem zażycia Escapelle. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie wystąpi, proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.