Brak miesiączki po Escapelle

24,04 zażyłam tabletkę escapelle , około 12 godzin od stosunku, zabezpieczonego prezerwatywa się zsunęła, 17,04 miałam okres skończył się 21,04 cykl trwa 28-30 dni a 23,05 był stosunek w dni niepłodne tak gin powiedział, (przez pół roku brałam yaz. ale skończyłam przejmować 17,04)potem dostałam krwawienia tj.05,05chyba przez escapelle , planowo powinnam dostać okres teraz 18,05, a jest już 25,05 i nadal nic, zrobiłam 3 testy ciążowe wynik negatywny, więc czemu nadal nie mam okresu ? :(

Jeśli ciąża jest wykluczona to brak miesiączki spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi ( stosowanie escapelle, odstawieni tabletek antykoncepcyjnych). Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.

Marek Pabian

Witam serdecznie,konieczna jest wizyta u ginekologa w celu ustalenia przyczyny braku miesiączki.
Pozdrawiam,