Ból krzyża, obolałe piersi a ciąża

Witam!Urodziłam dziecko w kwietniu(karmiłam tylko przez 2 miesiące),od czerwca miałam okres co około 33-35 dni,ostatni 20 listopada,kocham się z mężem stosując prezerwatywę i stosunek przerywany,dzisiaj zrobiłam test i jest negatywny, a okresu nadal nie ma,boli mnie krzyż, 2 dni temu miałam bardzo obolałe i obrzmiale piersi, około 2 tyg temu i 2 dni temu pojawił mi się taki lekko rózowy. Dodam,że na początku listopada przeszłam kurację na helicobacter.Czy to może być jednak ciąża czy inne zaburz

Aby z największym prawdopodobieństwem wykluczyć ciaąę proszę wykonać test ciążowy z krwi. Jeśli ciążę Pani wykluczy proponuję wizytę u ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.